| xAbb a întrebat:

Până pe cât e vacanţa de iarnă?
Fundăăă

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Luam pe 23 vacanta (vineri)si nu pana pe 4 ianuarie, am impresia ca e pana pe 9 sau pana pe 16...ca au facut astia modificari si ne'au mai pus o saptamana in plus...

10 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Vacanta de iarna este pana pe 15 ianuarie 2012.

| Zangetsu a răspuns:

In ianuare prima zi de luni o sa fie pe 2, sper sa nu fie atat de nesimtiti in cat sa incepem scoala de pe 2.
cred ca o sa tina de pe 23 decembrie pana pe 9 ianuarie

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Normal,vacanta incepe pe 24 decembrie si se termina pe 15 ianuarie 2012. Dar la mine incepe pe 20 si se termina pe 20 ianuarie.rolling on the floor.[ big grin Doar e iarnaa.\:d/

| taur77 a răspuns:

La mine vacanta de iarna incepe in 24 decembrie pana in 15 ianuarie. Sper sa te ajutehappy

| Zangetsu a răspuns (pentru taur77):

Murcielago vs zangetsu 1-0.

| elys09 a răspuns:

Vacanta de iarna se ia pe 22 decembrie si tine pana pe 4 ianuarie. Funda?

| VerdeCaPortocala a răspuns:

De pe 24 pana pe 15.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine vacanta de iarna incepe pe 24 decembrie pana pe 15 ianuarie(deci 3 saptamani). Funda happy?

| Darklord61 a răspuns:

De sâmbătă 24 decembrie 2011 – pana duminică 15 ianuarie 2012