| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Pe barn buddy cainele de paza (nu germanul si pit bull) poate fi mituit deoarece as vrea sa-mi iau unul...

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da, poate fi "mituti" adica poti sa furi chiar daca cel de la care furi are cainewinking

| CM7YRE a răspuns:

Scz, "mituit" am vrut sa zichee hee

| nellyneliana a răspuns:

Momentan nu poate fi mituit nici un caine. Scrie in descrierea lor daca pot fi mituiti sau nu. Acum nu se mai poat fura daca cainele are mancare.

| anonim1808 a răspuns:

Nu poate! http://www.hi5.com/......pCanvas.do da un click sa te adaug la vecini:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paote fi mituitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa furi si cu caine doar ca aluia de la care furi ii faci bani big grin sad

| dulceata mica a răspuns:

Nup...cainele nu poate fi mituit. trebuie doar sa il hranesti in fiecare zi, daca nu este hranit atunci numai pazeste recolta happy

sper ca te-am ajutat :*