| 15hjsff a întrebat:

Pe Barn Buddy (pe Facebook) se pot trimite animalele gen: girafa,leu, pinguin; urs maro sau miel? Fundtitsa!

Răspuns Câştigător
| FataAmintirilor a răspuns:

DA se trimit orice fel de anmal. daca u ai in ferma ta un leu sau orice alt animal il poti trimite prietenilor. intrii acolo la cadouri si langa cadouri scrie geva ' elementele fermei' alegi de acolo ce vrei sa trimiti si il trimiti ca pe orice alt cadou! Atentie! nu toate animalele din ferma ta au acces sa fie trimise. am avut o capra de aia neagra luat pe credite si nu m-a lasat sa o trimit. 1. pentru ca e luat pe credite ( in cele mai putine cazuri nu te lasa ca e pe credit ) 2. nu poate fi trimisa. dar de multe multe ori orice anilmal se poate trimite! succes!

2 răspunsuri:
| AndradaElena15 a răspuns:

Din pacate NU.....doar banalele cadouri:flori ciocolata, iepure, etc! :*
Funda? happy

| Bysnnn a răspuns:

Daca le cumperi si le tii in depozit, da le selectezi de acolo, nu le poti avea si tu si sa le dai si cadou ..adica.