| Tanasescu a întrebat:

Pe ce barn buddy se foloseste barn buddy clicker? Si de unde il pot lua? Dau fundulitalove struck

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Ce ma enerveaza copii astia.
Ma, daca tot va place jocul, jucati-l naibi corect, si lasati prostiile. cu click-ere, hack-uri, si alte prostii.

| Tanasescu explică:

Ma gandeam ca o sa spui asta... Dar mai uitate la tine, nu ai hack ai lvl 1.ai 0 de monede si PA de aici daca nu esti de folos

| ΔH a răspuns:

Multumesc, sa fi si sigura ca te va ajuta cineva cu prostiile astea. laughing

| Tanasescu explică:

Du-te-n..., bagamiasi aia in tine