| PisuCluj a întrebat:

Pe ce sit est editata aceasta poza http://photos4.hi5.com/0138/930/451/e.l3uX930451-02.jpg
pleaze spuneti-mi :x. funda :*

5 răspunsuri:
| geoox550 a răspuns:

Nu este editata.este facuta cu un aparat profesional.
sper ca te-am ajutat!
funda?:*

| PisuCluj explică:

Este editata ca are multa lume exact la fel...si am intrebt o prietena si a zis ca e un sit dar nu il mai stie

| pirij a răspuns:

1 ori este editata cu photoshop(program pentru design folosit si pe vedetele de pe coperti 2 ori este facuta cu un aparat profesional si ochelari sun facuti la comanda happy

| pirij a răspuns:

1 ori e facuta cu photoshop ( un program prin care este modificata si silueta vedetelor de pe copertile revistelor mondene, webdesign) 2 e facuta cu aparat profesional

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pe site e pe photoshop nu photoscape