| aaaaaaa1 a întrebat:

Pe ce site pot gasi imagini din scris pls ajutati-ma

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Este un soft care-ti trasforma fotografia in litere cu chipul tau, din cate imi amintesc poti alege si ce litere!

| ronin33dan a răspuns:

Http://www.text-image.com/convert/ incearca si aici, eu nu am incercat!

| AlexT a răspuns:

Daca la imagini din scris te referi sa transformi din text imagini, pai daca ai Windows, sigur ai Paint.

Daca te referi la chestii ce se refera la o anumita imagine, downloadeaza imaginea, salveaz-o undeva, click-dreapta->properties si aici cauta.Ar trebui sa fie niste indicii, sau ceva de genu'. Nu toate au, asa ca nu plange.Cat despre programe/site-uri nu prea cunosc.In general cred ca e nevoie de o gramada de servere, asa ca nu m-as baza pe asta.