| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine alegeti dintre : Cody Linley(Jake Ryan-Hannah Montanna), Zac Efron(Troy Bolton-High School Musical) sau Sterling Knight(Chad Dylan Cooper-Sony si steluta norocoasa)? De ce?

Răspuns Câştigător
| davidutzu a răspuns:

Sterling Knight. De ce? pentru ca este cel mai amuzant si daca privest din obiectivul fetelor cel mai dragut

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu nu aleg pe nimeni din baieti dar o aleg pe Sony ca e super draguta.

| Ilusion :X a răspuns:

Cody Linley = E un artist foarte bun. E cam increzut dar, na!
Zac Efron = La fel increzut. Si un cantaret/artist, G R O Z A V.
Sterling Knight = Increzut la fel;)). Dar imi place cum joaca si cum canta!

Eu aleg Cody Linley!
Biografie - http://www.cinemarx.ro/persoane/Cody-Linley-17196.html? biografie

| YepIsSuspended a răspuns:

Tooti sunt dragutzy

| Fiction a răspuns:

Sterling Knight! joaca sssssuper! mai ales in sonny...love struck

| Kate21 a răspuns:

Sterling Knight pentru ca este un actor mai bun

| Duster a răspuns:

Pai Jake iese din discutie.Lupta s-ar da intre Sterling si Zack.Astia doi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zac efron este foarte frumos si dragut kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde l-ai uitat pe Justin Bier?sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cody linley, ptc i super tare (°_^) imi place ca ''o iubeste pe hannah'' dar nu vrea sa i spuna... inteligent si dragut...\m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling knight pentru ca are voce fromoasa Hannah MontanaPentru ca imi place cum joaca in serialul hannah montana si e o cantareata si o actrita cu mult succes si Zac efron nu prea mai are succes dar imi place cum joaca in hsm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling knight

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling knight pentru ca joaca super bine si si are o voce superba :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cody linley este la fel de dragut ca si sterling knight dar dintre ei doi ii aleg pe sterling knight pentru ca are cei mai frumosi ochi din lume si este si amuzant! de fapt amandoi sunt amuzantibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling imi place tot la el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling Knight pentru ca e foarte amuzant, are niste ochi albastri superbi si mie in general imi plac blonzi.