| yodenymarya a întrebat:

Pe cine ati alege intre Sisu si Puya?

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

Sisu, bineinteles, Puya este cel mai mitocan om de pe fata pamantului, i s-a urcat vedetismul la cap si acum se sterge cu noi undeva! stiu ca o sa primesc la stupid cat se poate duce, dar asta e purul adevar, ia sa va vad pe cei care apasati ep stupid acum...

256 răspunsuri:
| Ingerash Tsacanit a răspuns:

Puya

| waXonwaXoff a răspuns:

Pe la familia!

| AvalohAlyn a răspuns:

Puya.Imi place mai mult noul Puya, melodiile lui care trag spre pop, vocea lui.

| Aliyaa a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Sunt fan Puya, adica imi plac unele melodi ( change, V. I. P) cam astea imi plac mie!
Eu totusi as recomanda Puya deoare ce a avut puterea si curajul extraordinar de a se lasa de droguri, pe care Sisu a fost si arestat...
Nu ma pricep in schimb il admir pe Puya si inspecial imi plac cele doua melodi!
Sper ca ti-am fost de ajutor. O seara buna in continuare!

| hiphopbeatz a răspuns:

Sisu, puya este doar unu care s-a dat pe house ca sa nu se dea pe manele.

peace sign

| Ea.e. a răspuns:

Amandoi.
La Familia forever!
Rap forever.

| Nuuu a răspuns:

Guess who

| xeon a răspuns:

PUYA, el este maestrul

| Bacemi a răspuns:

Puya dar apreciez si pe Sisu. Prefer sa ma gandesc la ei sub formula de formatia La familia.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Puya, u-l stiu pe sisu

| Ana a răspuns:

Puya happy

| antonia09 a răspuns:

Sincer, nici unul dintre ei.

| m4them4tic a răspuns:

Guess Who + Spike

| DexTer a răspuns:

Bug Mafiawinking

| User a răspuns:

Guess who.

| oky a răspuns:

La Familia love strucklove strucklove struck

| danim7 a răspuns:

Mai imi place La Familia, puya nu prea a scos mel alea ma rog. dar las alege pe sisu dar acum nu prea ascult ce au mai scos...decat albumele vechii acum imi plac guess who si spike...

| jane_5414 a răspuns:

Puya, normal!

| Rina_2681 a răspuns:

Puya

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Poi cand cantau amandoi nu prea ascultam dar de la o vreme ascult nu stiu multe despre sisu dar oricum l'as alege pe Puya pot sa spun ca inaintea nu imi placea ca se droga...in fine mare lucru nu stiam de nici unulbig grin

dar cum am spus il prefer pe puyalove struck imi plac melodiile lui il admir pentru ceea ce face pentru ca isi face singur melodiile, iar in majoritatea melodiilor este vorba de Romania fratilorstraight face. are mare dreptate cu cuvintele spuse de el cum e partea aia "unii au masini mai scumpe decat casa unde stau" cunosc si cazurioh go on.ma rog acum am zis sa raspund si eu la intrebarea ta:d.il aleg pe puya >big grin

| KidoSmart a răspuns:

Eu pe sisu pentru ca nu este puya(adica nu iese atat de mult in evidenta qand vine vorba de viata personala si pentru ca nu se implica in scandaluri sau altele)

rescpect SISU

| AdaIoana18 a răspuns:

Eu una il aleg pe Puya ascult melodiile lui in fiecare zi si este una dintre vedetele mele preferate.

| senorita.ro a răspuns:

Sisu. E un adevarat om de cartier, nu Puya... ieftin si comercial tot odata. Respect pentru Sisu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la familia!

| dinnou a răspuns:

Inainte sa cante unele piese gen v. i. p, Doamna si vagabondul etc. era Puya.Eu fiind rapper acum cand a trecut alt gen de muzica nu-l mai suport. O face pentru bani intr-un fel il inteleg in altu nu.Deci pe Sisu il aleg desi are probleme cu drogurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-as alege pe Puya. Dar totusi, daca nu este La Familia nu are niciun sens.Am auzit ca anul acesta vor scoate un album La Familialove struck.

| silver19 a răspuns:

Dintre cei 2 il apreciez mai mult pe Puya ca este mai descurcaret dar si Sisu o da bine, oricum La Familia conteaza!

Răspuns utilizator avertizat