| punkkid88 a întrebat:

Pe cine urasti cel mai mult din lumea celebritatilor?
eu pe avril lavigne si pe jonas brothers

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Pe toti actorri de pe Disney (demi, miley, selena, bleahhhhhhhh, etc.) pe toti cantaretii de muzica pop scarboasa(pe Rihanna justin bieber, beyonce) pe cei din twilight sau filme din astea oribile. Intr-un cuvant ii urasc pe toti in afara de DJs si de actorii adevarat nu la strambele astea de 15 ani.

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomezdevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biber i un idiot se da la toate fetele chiar si la rihanna care e cu mmmmmmmmmmuuuuuuuuuuult mai mare decat el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc viata urasc dede urasc parinti ei nu mau iubit acum locuiesc la tara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe selena gomez, pe miley cyrus si cam atat. dar nu pot spune ca e ura. pur si simplu ma enerveaza, nu le suport atata tot, dar ura nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand pe tine ca i urasti pe fratii jhonas si pe urma SELENA GOMEZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelena Gomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!:-&

| nirvanacartof a răspuns:

Jonas brothers, justin bieber si miley cyrus.