| 1968 a întrebat:

Pe cine votati presedinte in 22 noiembrie2009? Hai la vot sa, nu iei un pumn in bot!

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Degeaba votăm, niciunul dintre candidaţi nu are capacitatea de a scoate ţara din criză.
După ultimele evoluţii din campanie ar trebui votat un candidat care are mai puţine şanse în sondaje acum pentru a le putea da noi un pumn în bot.

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Voi vedea atunci.

| MM a răspuns:

Scot la vanzare dreptul meu de vot, mie nu-mi foloseste.

| viki a răspuns:

Ce bine zicilaughing
Nu pot sa votez ca sunt minora, dar l-as fi votat pe Basescu.Sau pe Antonescu...sau pe Oprescu.Deh,traditia,trebuie sa se termine cu -ESCU.De la CeausESCU, IliESCU, ConstantinESCU, BasESCUlaughing

| Sabwy a răspuns:

Pe toti! in afara de Basescu

| Encore a răspuns:

Nu votez pe nimeni nici daca ma bateti laughing

| alexutzu00791 a răspuns:

Saluthappy eu l-as vota pe vadim sau pe antonescu desi sunt la poluri opuse. Insa n-ai ce sa faci in tara asta cand un om care se bate cu oligahii si cu mogulii, face parte din ei. Sper ca ai inteles ca este vorba de basescuhappy. Noi nu putem decat sa le urmarim jocul murdar si manariile care le fac.

| aaar a răspuns:

Ca sa scap de "carpa" Ro il votez pe Geoana, dar sunt convins ca nu se va schimba nimic in Ro si o sa mai treaca degeaba inca 20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cu banu' la fața locului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crin Antonescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traian Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remus Cernea! Categoric!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mircea Geoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In turul 1 l-am votat pe Antonescu, dar ce a facut el? ALIANTA cu PSD-ul? M-a dezamagit. Acum il voi vota pe Basescu. Pe Gioana il votez numai daca aduce inapoi tot ce a distrus PSD-ul (industrie, invatamant, agricultura)

| Spy a răspuns:

Votul este secret si individual...

| zburatoarea a răspuns:

Pe domnul Basescu, evident. Orice om care are putina cunoastere si ceva logica va vota cu singurul patriot care are planuri de evolutie nu de dat in cap altii...

| bya_2339 a răspuns:

Mircea geoana