| sunshine_6269 a întrebat:

Pe deviantArt, dupa ce mi-am facut cont, cum pot lasa commentarii? trebuie sa imi dea respectivul accept sau ceva de genu, pentru ca am incercat si nu merge...Rasp repede, funda

1 răspuns:
| GheorgheTudorDragusanu a răspuns:

Trebuie sa adaugi user-ul respectiv in lista de Watch; astfel devine prieten si poti comenta la pozele lui. Dar sunt unii care au activata optiunea de a aproba post-urile prietenilor, asa ca-i posibil sa nu apara imediat. Succes. Lol, din 2010 cred ca ai aflat deja, acum vadwinking