| sweetys a întrebat:

Pe fb e un conucurs la o firma ( Samsung) in care trebuie sa-ti inregistrezi produsele care le ai de la ei, si castigi o tableta.
1. Concursul e pe bune adica nu iti iei teapa?
2. La termeni si conditii zicea de impozitarea produsului, nu am inteles organizatorii il platesc sau eu?
3. Daca am inregistrat un produs si nu mai vreau sa particip, adica sa nu-mi mai apara datele la ei ce fac?

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Dacă se desfășoră pe pagina oficială de FB Samsung, nu ar trebui să fie o păcăleală.