| キョロちゃん a întrebat:

Pe google chrome daca dau la chrome web store la theme sau la extensions, apoi trec cu mouse-ul peste o tema (sau altceva) si dau "add to chrome" trebuie sa platesc? si are vreo legatura cu ACTA (adica primesc vreo sanctiune?)? 1

Dau fundita celui mai bun si rapid raspuns:*!

Merci!winking

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu platesti nimic. iti instalezi ce teme si extensii vrei tu de acolo

| 0veX a răspuns:

Daca trebuie sa platesti ceva iti va cere un card de credit o modalitate de plata si dc iti faci griji in legatura cu ACTA? inca nu'i in stadiu de functionare si nici nu va fi dupa nr. de protestanti... daca cei de la guvern tot vor semna sa vezi ce scandal o sa fie. iesirile de acum cateva saptamani va fi nimica

| nanotek a răspuns:

Nu toate is free nu dai nici un bani si nu are legatura cu ACTA

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu platesti nimic. Continutul, in cazul acesta temele sunt direct de la producator, el le-a distribuit. Sunt puse pentru ale folosi utilizatorii de Google Chrome. Nu are nici o legatura cu ACTA.