| Renesmee1 a întrebat:

Pe lady popualr incerc sa imi schimb parola si scrie parola gresita

Răspuns Câştigător
| MichelleI a răspuns:

A pai te duci sus la optiuni 9dupa ce ai intrat in cony ) si te duci unde scrie stai scimbi parola o scrii pe cea veche mai intai si apoi de doua ori pe cea noua si asta e

3 răspunsuri:
| Renesmee1 explică:

Ligya nu treebuie sa fii neaparat majora poti juca si cu acordul parintilor si am scris bine parola veche si pe urma pe cea noua dar nu merge

| Noemy99 a răspuns:

Pai poate o scrii cu litere mari sau esti pe eng. in loc de ro.sau invers

| Ligyaa a răspuns:

Pai nu poti sa ti-o schimbi adica dacaa ai uitat-o doar sa-ti faci un id nou si o parola noua si trebuie sa fii majora ca sa joci lady