| MoRtal190 a întrebat:

Pe metin2 ro un tip ma fraierit si mi-a luat fms +5 si perla albastra si mi-a dat in schimb corn de balena ce as putea sa fac in situatia asta? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| X a răspuns:

Nu poti face nimic doar sa fi mai atent zilnic sunt pacaliti multi uni pierd tot contul bafta data viitoare

| xCookiieMonster a răspuns:

Nu te mai plange ca varul meu la pacalit un gay si ia luat doua fms +9 ce mai zici acum?

| alex11_6611 a răspuns:

Nimic...tea fraierit tea fraierit cine teo pus sa dailaughing

| robert222 a răspuns:

Trebuia sa il bagi pe fourum acum nu mai ai ce sa faci...