| cssandreea a întrebat:

Pe mine ma cheama Andreea Stefania... voua ce nume dintre ele doua va place mai mult?

26 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Stefania. Este mai placut auzului si nu asa comun ca Andreea.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti sa fii fericita, ambele nume sunt la fel de frumoase!

Abh
| Abh a răspuns:

Andreea este unul din prenumele mele, Stefania as fi vrut sa fie numele celei de-a doua fetite dar nu a fost sotul meu de acord. Imi place mult numele asta.

| allleeeee a răspuns:

Mie imi plac amandoua :
Andreea-Este foarte modern dar intalnit.
Stefania-Semnificatia lui este coroana.Si imi place cum suna. O prescutare ar fi FiFi...

| Tourniquet a răspuns:

Stefania, pentru ca Andreea este super-intalnit... am 5 colege cu numele de Andreeahee hee.

Porecla pentru acest nume ar fi Shtefykbatting eyelashes. Stefy. StepH, FiFy, Faniabatting eyelashes =)

| madalicious a răspuns:

Stefania pentru ca imi place mai mult si nu il aud non-stop ca pe Andreea.

| FeFy` a răspuns:

Sthefykbatting eyelashes

| ilovemusic a răspuns:

Andreea

| Alisa a răspuns:

Pe tine te cheama Andreea Stefania.
Andreea e un nume comun, Stefania nu prea e intalnit. Ambele nume sunt frumoase.

| Ana a răspuns:

Stefania

| Ioanna2012 a răspuns:

Stefania

| BRG a răspuns:

Important e să fi tu sănătoasă, numele este mai puțin important, dar totuși să-ți răspund la întrebare Andreea î-mi place mai mult. SAănătate maximă.

| KimY a răspuns:

Stephania:X

| DeeeaA a răspuns:

Andreea... dar si steff de la stefania merge
deci andreea sau steff

| aisha01eu a răspuns:

Stefania, Stefi :X.

| blondutzata a răspuns:

Ambele frumusica draga mea ai niste nume frumoase pe mine ma cheama oana trixya dar numu place dar ay niste nume frumoase draguta

| Pana a răspuns:

Amandoua nume sunt foarte frumoase.presupun ca sunt mandri parintii tai de tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vandam cu par la fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Imi place mai mult Stefania, pentru ca e mai special si mai rar intalnit.Andreea aud peste tot, oricandhee hee. Un alint simpatic pentru acest nume este Fanica(de la Stefanica)winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama tot Andreea Stefaniahee hee si cel mai mult imi place Andreea.Imi place totusi si Stefania ca e numele meublushing dar alint gen Fanicalaughing ma doboaratongue. Deci, pledez pentru Andreea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lavinia, iar dintre cele 2 imi plac ambele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei sunt roxana vrei sa fim prietene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stateam intr-o zi si ma gandeam la numele ce o sa il pun fetitei mele si dintre ff multe nume cel pe care l-am a fost Stefania, deci clar stefania.winking

| adapurple a răspuns:

Stefania

| maria76c5 a răspuns:

Ambele nume sunt super(parintii tai sunt foarte tari) dar mai mult imi place Stefania pentru. ca poate fi prescurtat ''Stef''