| Frau a întrebat:

Pe ourworld chiar nu exsista un loc unde sa pot face rost de un cod ce imi da mai mult de 10 gemssad? am intrat pe last cookie codes ca doar pe asta il stiu dar... e cam putin 10 gems pe saptamabig grin...pls

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Iati mai un program de hack si faci frumusel cate vrei u.

Eu am 999, 999 de gems."...nu este posibila sa aiba 999, 999 gems pentru ca nu poate sa aiba de ex doar jumatate de gems ...bai frata daca nu st nimic despre ow nu te mai baga ca bou in sema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei ce coduri suint pentru 10 games va rog sa imi spuneti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca platesti cu bani adevarati iti de 300 gems in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista si acela pentru fecebook cauta aici ...http://ourgemcodes.com/ :P:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da si eu stiu

| cris_3309 a răspuns:

Nu prea sunt
stiu pentru ca sunt la nv 99 la our world

| Stephy_3344 a răspuns:

Buna si eu am cont pe OW si ca sa primesti 10 gems in fiecare saptamana iti trebuie OW toolbar(desi cred ca stiai astalaughingbig grin)in fine, eu m-am jucat OW pe facebook si am dat din greseala la deconectare(adica niciodata sa nu ma mai conectez la fb cand ma joc)si de atunci nu-mi mai pot accessa contul nici pe miniclip.com nici pe FBat wits' end si sincer nici eu nu stiu ce sa fac in aceasta privintasad...

| Crissu2001 a răspuns:

Ade ma nu stiti nu exista coduri peste 10 s`au 20 de gems`uri dar e o singura cale rezidentzaa :X sper ca te-am ajutat

| Voicu_bianca_1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si unde il bagi?

| AlexbrUneTu a răspuns:

Nu este cod de 30 de gems dar este de 25