| ionutz49 a întrebat:

Pe un pod sunt 2lei, 2 ursi si o vulpe. ce face un vanator sa-i impuste pe toti o data dintr-un glont?(funda)

Răspuns Câştigător
| incandescentul a răspuns:

Eu as proceda asa. as baga leii in buzunar(Si asa e criza big grin) ursu saracu tot zice mor mor si chiar moare big grin iar pe vulpe o impusc big grin

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Eu as baga leii in buzunar, ursul fiindca face"mor-mor"va muri iar pe vulpe o voi impusca.

| raducu a răspuns:

Pai vanatorul o sa spuna niste bancuri cu si despre ursi, leii si vulpea o sa se prapadeasca de ras, ursii se infurie la greu, il pocneste pe unu dintre lei, celalalt leu rade si mai tare, leul care si'o luat un dos de laba peste bot se bate cu cei 2 ursi, vulpea incepe sa se plictiseasca, merge langa leu si isi aprinde o tigara si incepe flirtul. Dupa ce leul pocnit de ursi iese victorios din lupta, se alatura conversatie dintre celalalt leu si vulpe.Eh,si fiecare cum se chinuia sa se dea cat mai mult la vulpe, isi arata fiecare coltii, au inceput sa se enerveze, iar bataie, iar iuresh! pac, bum! mort. apoi, leul care a iesit victorios, o manca pe vulpe (din motive necunoscute, probabil era manga) si vanatorul deja fiind mega plictisit, il intreaba "esti satul?", la care leul "da, destul." si vanatorul zise "mie mi s-a facut cam foame." si l-a impuscat dintr'un singur glont! laughing

P. S.: Era doar o parera. n'am nici o idee ce face vanatorul. Dansul ploii? rolling on the floor

| micutzagirl a răspuns:

Pai, bagi leii in buzunar, ursii spun "mor-mor" si mor, apoi impusca vulpea! astfel foloseste doar un singur glont si reuseste sa treaga podul happy funtintahee hee

| thechosenone a răspuns:

Le spune sa alinieze si trage?

| tiger_5422 a răspuns:

De cei doi lei, iti cumperi un glont, ca atita merita doar o vulpe in ziua de azi, si mai ales, nu o vinezi vara, ca nu e buna blana! Pe cei doi ursi ii trimiti la capetele podului sa te pazeasca atunci cind impusti vulpea(o vor face, pentru ca mai tin minte cum au ramas fara coada din cauza ei...).
Intre timp soliciti "Protectia Animalelor" sa vina dupa ursi, pentru ca stressul postraumatic(reintilnirea cu vulpea si amintirile despre ea) nu doresti sa-i afecteze!