| CrucifiedCountess a întrebat:

Pe unde umblati ma, ca atunci cand am si eu nevoie de ajutor, nimeni?! Pupa-v-ar Nikita sa va pupe!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te pupe pe tine Naomi si cu Dartza. laughing

11 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Pe unde ai umblat contes-o ca nu te-am mai vazut de un car de ani, cum s-ar spune tongue
Shin

| Barajag a răspuns:

Cum nu ai auzit de chat? oooo pupa-te-ar mama Nikitokiss...cu ce vrei sa te ajutam?happy

| Criiss16 a răspuns:

Or fi pe chat.laughing

| CrucifiedCountess explică:

Vreau si eu cazare in bucuresti pe data de 5 septembrie! ah.si un amant pentru seara aia!

| marie a răspuns:

De cazare poate gasesti pe net, dar de amant mai vb, ia si unu de pe strada, baga-l in camera si uita-te la ellaughing...

| faranume a răspuns:

laughing) pune intrebarea sh raspundem aaa sh lumea e pe chat

| fcsb a răspuns:

Saracieeeee da ce te suparash?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia zi-ne scumpa noastra contesa...cu ce te putem ajuta? Cu vreun contebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem pe chat!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimone astai blestem pentru dusmani.sa-i pupe nikita. da pentru nedusmani, nu ai unul? mai e valabil postul de conte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi conteso? Dusmani gasesti mereu, prieteni mai rar.