| XxRoyalxX a întrebat:

Pe vara-mea o suna cineva pe fix si face urat, ciudat asa, ce sa faca?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, cand mai suna ala, sa preia telefonul un barbat si sa zica lucruri de genul "Ba, daca mai suni o data chem politia" sau lucruri de genul. Asa am patit si eu o data, si a intervenit cineva si de atunci n-au mai sunat. Macar incearca, daca nu functioneaza... apeleaza la politie.
Succes!

2 răspunsuri:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Si mie mise intampla ma suna cineva cu nr ascuns si ma mai si ijura asa fara moti isi uni care citesc in cartea de telefon fel si fel de oamnei si isi bat joc

| AlexParaschivescu a răspuns:

Paii suna pe tipu ala cu numar ascuns #31#