| coopilluu a întrebat:

Pedepse pentru adevar sau provocare.

Răspuns Câştigător
| Danny_4297 a răspuns:

Pai eu ii pun pe astia.

Sa se pupe intre ei...

Daca ai un gard sa scrie cu fundul numere pe el. laughing asta e preferata mea.

Sa danseaza in fata celor in varsta laughing.

Sa strige lumea pe strada sa zica ca le'a cazut ceva din buzunar. in special celor in varsta...hee hee

Sa intrebe babele pe strada cand si-au pierdut prima oara virginitatealaughing)))

Sa fluiere fetele care trec pe strada... si multe altele numai ca nu imi vin in mintelaughing.

Sper ca te-am ajutat si ca nu am deranjat pe altiibatting eyelashes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palma peste poponeata

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Daca le vrei scarboase te pot ajutawinkinglaughing Noi jucam carti p pedepsewinkinglaughing am jucat de la 11 seara pana la 7 dimineatarolling on the floor Deci:
-Sa se dea cu parfum in gura (iti zic de la asta o sa iti fie rau)
-Sa manance un paianjen
-Sa dai foc la o lumanare si sa curga p el cearalaughing
-Sa inghita o lingurita de piper
-Sa bea apa din WC cu paiu
-Sa bea un ou
-Sa isi tina 5 minute papucul legat de nas
Distractie placuta laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Daca se joaca intr-un loc public (cafe bar, piscina), cel care a ales "provocare":
1. sa schimbe toate scrumierele din local, sa faca pe ospatar.
2. s-o invite pe ospatara/barman la dans, eventual, s-o/sa-l sarute.
3. sa ceara numarul de telefon celei mai frumoase fete de acolo sau celui mai tare baiat (in functie de sex), ideea e ca n-are voie sa fie refuzat/a. big grin
4. sa se urce pe masa si sa strige: "Mama, vino sa ma iei!", "Cine vrea sa fie iubita mea?", "Gigolo italiano - licitatia incepe de la 20 de euro! Cine da mai mult?" (sau orice altceva de genul, ai prins idea). oh go on rolling on the floor
Numai bine si bafta la joc!winking