| Anna_9061 a întrebat:

Pentru cei care joaca jocul Shaiya Cum imi pot lua un cal ce trebuie sa fac ...si de ce nu pot folosi tote armele pe care le-am castigat si cumparat? Fundita

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Trebuie sa faci level, si apoi este ceva quest pe care il faci, trebuie sa strangi "amapo spool" si inca ceva, 30 de buc parca din fiecare. Sau poti sa-ti cumperi calul din zona pietei - apulune la light si iris la dark - acolo este un npc care vinde cal pentru, nu mai stiu pretul exact, cred ca ii 8 mill. Calul este diferit in functie de rasa, asa ca fi atenta ce cumperi.
Poti folosi doar armele pentru clasa ta, si daca ai levelul necesar. De exemplu, defenderul nu poate folosi sulita, care ii arma numai pentru fighter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E 11 mil in iris

| MrMaloneSV a răspuns:

La tabele e 4 il gold

| Freestile1 a răspuns:

La cal e un quest care il faci de la riding mercheant sau cumperi cal de la el cu 11 mil sau 75 11 mil e de 40 75 mil e de 50 iar armele ai vazut unde scrie mult scrie de ce e si iti scrie sus class ori cum iar unde scrie lvl scrie cu rosu!