| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care joaca jocul stardoll! Sun noua si asa vrea sa stiu cum pot face credit Fundita

Răspuns Câştigător
| nicokaty a răspuns:

Pai intr-adevar cum au zis fetele trebuie sa votezi dar sunt si ale chestii
iti zic mai multe pe id meu dac vrei nico_frumusik_mik

5 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

De credi inca n'am auzit.
Ai pe pagina de start Play and Earned (sau ceva in genu')
Dai click si iti arata ce trebuie sa faci.
Sa votezi "covergirl" album si poza unei persoane.
Sa votezi o "papusa" de la catwalk
Sa votezi haian preferata de la star design sau ceva in genu...

| Brumilicious a răspuns:

Sall,
si eu ma joc,
eu am contul e ceva vreme...
1. trebuie sa dai voturi la persoane la scenes, la albume, la designuri mai noi, si la catwalk
daca vrei si mai multi coins poti sa iti platesti cu real money XD (si cu telefon)
Succes! Daca vrei sa aflii si mai multe scriemi pe privat!
Fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu la ce te referi cu creditul dar ai in colt langa Stardollars(langa Upgrade)un banut da-i click acolo si-ti explica in dreapta tot.Prima data iti da 1 apoi, dupa ce il cheltuiesti iti da inca 4.Iti mai zic un secret sa nu cheltui toti banii pentru ca in a treia zi de cand ai inceput sa joci iti da oportunitatea de a-ti cumpara haine de Superstaruri. Orice vrei.Viziteaza-ma pe CoralDeea321. Sper ca te-am ajutat.