| pithicot a întrebat:

Pentru cei care joaca lady popular...Cum pot ajunge pe podium? Funda:*

4 răspunsuri:
| cicilica a răspuns:

Cu acumularea voturilor intr-o saptamana. miercuri se sterg toate voturile acumulate si joi e alt podium cu alte domnisoare. cele mai multe voturi sunt premiate cu podium si daca urci pe podium primesti multi bani. 20. 000$ primul loc nu prea mai tin minte cati bani luau locurile 2 si 3

| Deny225 a răspuns:

Unde pot sa ma inscriu sa candidez?

| Danielicious a răspuns (pentru Deny225):

Nu trebuie sa te inscrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ca sa ajungi pe podium trebuie sa cumperi trofeul de aur si charistma?