| XjessikaX a întrebat:

Pentru cei care joaca LadyPopular. Sunt la nivelul 21 si imi zice"Ai nevoie de o coafura care sa mearga cu costumul.Cu aceste bucle arati ca o printesa." si eu nu stiu care bucle deoarece nu imi mai arata imaginea... Puteti sa-mi spuneti ce bucle va rog frumos

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| dedeutza_4556 a răspuns:

Buna! si eu joc lady popular si sunt la level12 care costum? intra la ajutor si vezi coafura care iti trebuie pentru costum! sper ca ti-am fost de ajutor! pup si succes in continuare