| Schoompika a întrebat:

Pentru cei care joaca stardoll: sunt niste inimi pe stardoll de sf.valentin.cum le obtii? ce primesti daca le ai?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dragameaprietena a răspuns:

Am nevoie si eu nevoie de inimioara la portofoliu. Numele meu este Ddyanaa. Returnez

| dancikbesq a răspuns:

Nu stiu dar voi incerca ca tot am asa ca sa le obtin eu numai decit iti voi spune daca voi afla aceasta e 100% ca da si iti voi spune dar daca tu vei sti inaintea me tot te rog sa-mi spui ok plyzz papa.pluz funtita sper ca te voi ajuta =)

| dancikbesq a răspuns:

Ca sa treci de misiunea asta, alti utlizatori stardoll trebuie sa iti voteze portofoliul. Ii poti ruga pe chat sa faca asta. Cand ai facut 15 inimioare iti va da o recompensa. fundita plyz

| mireille1997 a răspuns:

Cum obțin inimioare?

Inimioarele reprezintă voturile pe care alți membri Stardoll le dau proiectelor tale la Academia Stardoll. Dacă dorești să votezi un proiect, mergi pe pagina membrului Stardoll, alege linkul Portofoliu din meniul din partea de sus a paginii (lângă Cariere), răsfoiește prin Portofoliu și votează proiectele care îți plac.

| Cosy_Ema_1994 a răspuns:

Nu stiu ce primesti ad zic ca iti da sc si puncte star ori stardolari