| T30D0RA a întrebat:

Pentru cei/cele care se uita la "Impreuna pentru totdeauna": De ce vrea Artemio Bravo sa se razbune pe familia Elizalde?

Răspuns Câştigător
| Elyxx a răspuns:

Eu ma uit nu stiu exact de ce dar imi dau cu parereahappy cred ca, dupa asemanatoarea izbitoare dintre Artemio Bravo si Gonzalo elizalde, ei ar putea fi frati, niste frati care probabil sau certat iar artemio vrea sa se se razbune pe fratele sau si automat vrea sa faca rau si familiei lui ca na, asta ar fi o razbunare perfecta

Iti zic din nou nu sunt sigura asta e parerea meahappy

1 răspuns:
| loricel a răspuns:

Stiu doar ca Artemio este fratele vitreg al lui Gonzalo Elizalde, asta explica asemanarea izbitoare dintre ei. Aaa si Aurora este fiica Barbarei cu Artemio.