| MysticWayz a întrebat:

Pentru cine joaca Virtual Families, Cum fac ca oamenii sa faca mancare ca ambii parteneri lucreaza la munca la bucatarie si cand dau click pe bucatarie ei nu vor sa faca mancare, ei lucreaza pentru sericiu! Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog ciinele e absurd. Draga tu nu ai apasat corect tastele sau mausul te sfatuies sa incerci din nou si vei reusi. deocamdata ne tinem la curent unul pe altul\.

| byanca01 a răspuns:

Pai trebuie in primul rand sa ai mancare in frigider, apoi il duci pe om langa masa din bucatarie si o sa apara preparin a meal si el face mancarea care o sa apara in scurt timp in farfurii(dar ca ei sa manance trebuie sa-i pui pe scaun)