| andreilucian2010 a întrebat:

Pentru cine vrea sa vada filmul Ho Ho ho uitati-l aici l-am uploadat eu!
http://www.youtube.com/watch?v=SrNJtQSuEn8 pentru 1 si pe urma cautati a doua pana la 10

9 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Multumim frumos! Sa avem vizionare placuta! Bye.

| miauu a răspuns:

Merci chiar voiam sa ma uit

| costyn162 a răspuns:

Chiar astazi vroiam sa il downlodez asa ca mi-ai usurat munca.
Merci mult.
Si apropo...Craciun fericit!

| DeMentaa a răspuns:

Eu l-am vazut este un film nemaipomenit nu va recomand pe youtube uitati-va pe www.filmeon.ro

| DeMentaa a răspuns:

Eu l-am vazut este un film nemaipomenit nu va recomand pe youtube uitativa pe www.filmeon.ro

| Dianna_8523 a răspuns:

Multumim mult :* Chiar eram curioasa sa-l vad happy

| Rosalie_9695 a răspuns:

Multumesc! Craciun fericit! happy

| andreilucian2010 explică:

Cu placere tuturor! Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumoasa ideea ta... mi-ai inceselit dupa-amiaza.