| Alexakos a întrebat:

Pentru cultura mea... am vazut in top gear cand au filmat in romania ca au fost la parlament/partid ce o fi acela.(bucuresti) si au filmat sub pamant. un tunel lung, si era cau un fel de orasel sub pamant gen italia. imi poate explica si mie cineva ce este mai exact? multumesc dau si funda.

1 răspuns:
| Victor_Simi_1988 a răspuns:

Nu este niciun orasel. Este subsolul Palatului Parlamentului insa cu parere de rau iti spun ca nu este deschis vizitatorilor decat cu ocazii speciale si pentru grupuri restranse. Am fost acolo si nu este nimic interesant. Daca vrei iti poti programa un tur al Palatului care cuprinde si o mica parte a subsolului dar nu chiar unde s-a filmat acea parte a emisiunii, aici:
http://www.cdep.ro/pls/cic/site.visits?idv=2&idl=RO

Succes!