| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cunoscatori. Care ati jucat Mario Forever ati trecut de World >8?:"

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Adoram jocul Mario si inca il mai ador chiar daca nu mai obisnuiesc sa-l joc. Nu stiu de versiunea forever, dar am jucat multe versiuni de Mario pe jocul pe televizor si, cu greu, cu rabdare si cu multa hotarare am reusit sa trec de toate nivelele la toate versiunile. Incearca sa te streduiesti si vei reusi sa treci si de nivelul ala, dar iti spun un mic secret. Rabdarea e secretul.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ma joc mario de cand aveam 4 anihee heee cel mai fain joc.Nu am ajuns doar la world 7 mai incolo ma chinui de mult si tot nu reusesc sa trecsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super usor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De cateva zile sunt la World 8 dar nu reusesc sa trec mai departe. La al 3-lea nivel ma ``omoara``crying. Dupa parerea mea, World 8 este ultima parte a jocului. Cine va putea trece de aceasta lume este un expert in jocurile Mario.Ai putea trece de World 8, dar trebuie sa ai foarte multa rabdare.Eu unu ma enervez foarte usor.laughing
P. S: Scuze ca raspund la intrebare dupa aproape un anlaughing dar abia acum am observat intrebareahappywinking
Mult succes in terminarea jocului (in caz de nu -ai terminat)big grin.