| elena a întrebat:

Pentru EXPERT TPU: Am dat un raspuns la o intrebare 14 martie, ultimul raspuns la intrebarea respectiva a fost pe 29 aprilie a. c. ieri a primit pe mail "Cineva a raspuns la intrebarea monitorizata de tine", ce trebuie sa inteleg prin aceasta monitorizare?

Răspuns Câştigător
| sese a răspuns:

Trebuie sa urmaresti (monitorizezi) raspunsurile care iti vin la intrebare pana la epuizarea raspunsurilor sau sa declari daca e cazul un castigator.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Până la stabilirea unui răspuns câștigător ești anunțată de fiecare dată când cineva îți răspunde la întrebare!
Pa, pa.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Nu inteleg, ce este? mi-a sosit pe email.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Probabil ca ai apasat pe Urmareste intrebarea - la o intrebare care te interesa in mod deosebit. Asta inseamna ca vei primi de fiecare data instiintare cand se va raspunde la aceea intrebare.