| Smileee a întrebat:

Pentru fanii lui Justin Bieber... un VOT pentru Romania. plz http://tweeter.faxo.com/Justin_Bieber_My_World_Tour_2010

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am votat:X

| xDixiiii a răspuns:

Oklove struck

| jane_5414 a răspuns:

Nu sunt fana JB dar sper sa puteti cu ajutorul voturilor sa il aduceti sa concerteze in Romania.Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaaaiiii doamne cum sa nu ce bine ca am venit pe lista eu sunt fanul lui justin bieber cine are idul lui justin bieber? va rog voi nu stiti cat am planss pe vacanta asta n-am vatat un picatura pentru ca tot m uitata videoclipuri cu justin bieber amm plansss doamne si vereste! varoggg daca o sa vina in Romania sa-mi spui stau trg-muresi am 13-ani idul:boldi.monika!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este cel ai tare, vreau cel mai mult sa vina in Rmonaia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi spoi cum votezZ