| Inori a întrebat:

Pentru fanii metin2 mai stiti vreun alt joc pe pc care poate fi downloadat si care sa fie asemanator (+tot in romana)?

6 răspunsuri:
| vLad_6757 a răspuns:

4story, kabak, lineage 2. dar nu stiu daca sunt in romanatongue

| andrei_5087 a răspuns:

Cel mai misto e tot metinul dar alte jocuri... nu e in romana

| florin1998 a răspuns:

4 story este sigur in romana ...am jucat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa. Gx metin2 si ala vLad sa stie ca 4 story nu e metin

| hshs a răspuns:

Metin2 e cel mai mare **** de joc creat vreodata! Nu va jucati pe el ca va cad ochii, la cat de urat e!

| Andy1 a răspuns:

Nu e asemanator cu metin dar e in romana -league of legends.