| anonim_4396 a întrebat:

Pentru metalisti

Povestiti'mi o intamplare avuta la un concert.Ati prins pogo-uri sau wall of death? Mi se par geniale

3 răspunsuri:
| ArcAnna a răspuns:

Oh my nimeni nu s-a bagat in vreun pogo? eu am fost intr'unul saptamana trecuta.sunt fata! ce fiinte stupide, lipsite de orice sens.kill you're selfes!

| Lina1993 a răspuns:

La pogo nu ma prea bag. Sunt fata, prefer sa savurez atmosfera de pe margine. In schimb m-am bagat la hore pe Korpiklaani laughing

| AnonimDrummer a răspuns:

Fac pogo cu colegii de trupa ....la propriile concerte laughing