| dsadasdsada a întrebat:

People, nu pot instala Google Earth... sad si imi da urmatoarea eroare: "Installation failed.The Google Earth plug-in installer requires an update to Windows.Please update all required updates via Windows Update." Sh! t. Si cat imi placea Google Earth, tokmai acum i'a venit pe mine straight face

3 răspunsuri:
| mihaitaboss a răspuns:

Start > Control Panel > Automatic Updates > bifezi "Download updates for me, but let me choose when to install them". Mai tarziu, o sa iti apara langa ceas o chestie care te anunta ca ai actualizare neinstalate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la eroarea ta zice sa-ti updatezi windoas-ul... daca iti updatezi windows-ul va merge!

| m3ndarck a răspuns:

Salut, Intri an panel control si dai 1 clic la sistem si securitate acolo ai sa gaseti tot ce scrie de update la pc tau si cei trebuie