| cretudaniel99 a întrebat:

PES 2012 sau FIFA 2012?
Care il alegeti?

8 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Pes 2012

| IancuSilviu a răspuns:

Fifa.

funda

| claudiuxs a răspuns:

Umm...Minecraft! acolo puneti mintea nu altundeva e ca o lumea reala, doar ca cubica, si poti face ce vreui in ea, literealmente ce vrei, datorita modurilor sunt infinite posibilitati

| Alexurukay a răspuns:

Categoric pes 2012 am jucat pes 2011 si a fost super tare.fifa e varza rau. funda

| DRaEd a răspuns:

Amandoua ca de obicei dupa un timp imi dau seama care e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa

| Gabryel98 a răspuns:

PES.grafica mai buna transferuri actuazilate, patch-uri mai numeroase si mai bune

| MusicGabyBoy a răspuns:

Eu zic PES 2012 are grafica mult mai buna bineinteles daca ai macar
2 GB RAM si o placa video de macar 1 GB RAM, are echipe si tari de te saturibig grin