| EmiiLoveYou a întrebat:

Peste o luna (in prima sapt. din aprilie) voi merge in excursie.
Ce trebuie sa imi iau la mine? ( in majoritate stiu, dar vreau sa ma asigur ca nu uit nimic)

Răspuns Câştigător
| Inutza0102 a răspuns:

Atunci
-bani in primul rand
-haine
-deodorant(pentru orice eventualitate laughing )
-parfum
-telefon
-poti sa iti iei si machiaj daca folosesti
-ac si ata...crede-ma e utila in situatii neprevazutelaughing (din proprie experienta)
-incarcatorul telefonului
-aparat foto
-caiet si cv de scris (eu iau pentru ca ma plictisesclaughing )
-mancare pentru drum
-accesorii (daca porti)
-mp3/mp4 sau chiar si telefon daca poti asculta muzica
Si eu cam atat imi iau, daca iti trebuie si altceva cum ar fi buletin sau asa iti iei happy sper ca te-am ajutat
P.S. Mersi ca mi-ai amintit sa ma rog de d-na diriginta sa facem si noi o excursie/tabara ceva laughing

7 răspunsuri:
| Inutza0102 a răspuns:

Pai depinde...cat dureaza excursia?

| EmiiLoveYou explică (pentru Inutza0102):

3 zile

| Inutza0102 a răspuns (pentru EmiiLoveYou):

Atunci
-bani in primul rand
-haine
-deodorant(pentru orice eventualitate laughing )
-parfum
-telefon
-poti sa iti iei si machiaj daca folosesti
-ac si ata...crede-ma e utila in situatii neprevazutelaughing (din proprie experienta)
-incarcatorul telefonului
-aparat foto
-caiet si cv de scris (eu iau pentru ca ma plictisesclaughing )
-mancare pentru drum
-accesorii (daca porti)
-mp3/mp4 sau chiar si telefon daca poti asculta muzica
Si eu cam atat imi iau, daca iti trebuie si altceva cum ar fi buletin sau asa iti iei happy sper ca te-am ajutat
P.S. Mersi ca mi-ai amintit sa ma rog de d-na diriginta sa facem si noi o excursie/tabara ceva laughing

| BiaaMikaleson a răspuns:

Pai,in primul ran,mancare si apa,suc,cava de baut. Apoi, niste haine(un hanorac, o sapca, de exemplu), ca cine stie cum se schimba vremea..telefonul,aparatul foto.ahm, eu cam asta imi iau, de obicei.

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred c-ar mai trebui sa iei pe langa cele enumerate mai sus:prosop,sapun, pasta si periuta de dinti, pijama, deodorant, pieptan. Distractie placuta!

| MihàiEminèscù a răspuns:

Pai un ghiozdanel | gentuta cu
~ apa
~ mancare ( provizii ) laughing
~ depinde unde este excursia : daca este la munte ia-ti incaltaminte potrivita- ghete
~ Umbrela
~ telefon laughing
~ Bani ( pentru cheltuit )
~ haine potrivite!
Distractie placuta happy!

| Fenyx a răspuns:

Laxative, bautura, mancare, haine de schimb si la Drum!

| iknowalongnamebuticannotuseit a răspuns:

Mancare,aparat foto sa ai amintiri si eventual haine de schimb.