| anonim_4396 a întrebat:

Pierce, tatuaje, vopsit devil e moda de azi! Ce ziceti, am dreptate? b-)

12 răspunsuri:
| marac0n a răspuns:

Dakumwinking

| micutza2255 a răspuns:

Daaaaaa

| tud4you a răspuns:

Eu am cercel... am vrut si pirce da a facut mama scandal laughing eu nu sunt de acord cu tatuajele dar in rest sunt la moda

| DanielBalan a răspuns:

Am observat ca au inceput sa apara din ce in ce mai multe tatuaje si pirce-uri la personalitatile din televiziune care in general influenteaza moda sau o cunosc... dar personal imi place parul in diferite culoriwinking

| MyPassion a răspuns:

Da, cu siguranta laughing!

| steffyboy a răspuns:

Ai uitat blugii rupti:d

| Mafia4ever a răspuns:

Nu e influenta neaparat de la televizor...

| Mafia4ever a răspuns:

Da, da laughing, moda asta b-)

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Hm,sincer sunt de acord,asta e, alta generatie alta moda/reguli si lumea trebuie sa accepte.Dar nu in exces, ce e mult strica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa si? nu puteti dormi voi noaptea ca isi pun altii piercing-uri si isi fac tatuaje? laughing

| andryoo1 a răspuns:

Da.eu cred ca nu toata lumea vrea sa isi faca astfel de schimbari.Fiecare cu stilul lui...Eu personal as vrea un pierce, asta pentru ca is mai rockarita si na...

| Mafia4ever a răspuns:

Jessie J... nu ziceam ca e ceva rau...