| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa-mi explice cum se face un canal de Youtube ca acesta? http://www.youtube.com/user/animemusikk

Scuze ca dau exemplu pe cineva dar nu stiu cum sa explic :D Deci?

Multumesc anticipat ^ ^

2 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Ma refeream la cum arata -,- In fine.

| NoShit a răspuns:

Da, e foarte simplu. Pai, cand intri pe www.youtube.com, in dreapta sus scrie "Creati un cont". Apesi pe el si acolo sompletezi cu toate informatiile care ti se cer, apoi dai accept. In continuare vei descoperi si singura cum sa-ti personalizezi canalul. :D Bafta!