| Aicilef a întrebat:

Poate s-a mai pus intrebarea.La ce ma ajuta sa ajung expert TPU? Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Daa nu vrei tu si bani? Acest site este pentru a ne ajuta reciproc cu sfaturi si mai multe, daca ai multe fundite si ajungi expert inseamna ca ai dat multe raspunsuri utile care i-au ajutat pe unii, castigi experienta.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine nu te ajuta, ii ajuta pe cei care au siteul

| Silvia a răspuns:

La nimiclaughing.

| Ekkaterinna a răspuns:

Pai esti mai special decat altii de pe site, ai o stea in frunte cum s-ar spune happy

| sasha a răspuns:

Te ajuta sa fi expertwinking tongue

| Anecherry a răspuns:

Iti sunt recunoscute meritele pentru ajutorul oferit celorlalti. asa cred.

| MysticWayz a răspuns:

Nu cred ca ajuta la nimic! Desi ca sa ajungi expert TPU trebuie sa fii pe un loc bun in rank sub 100, si trebuie sa ai peste 50 de raspunsuri cu fundita!