| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva ce este ASPI32? Imi da o eroare de system cand ma duc la My >>Computer--Manage--System si scrie asa: The following boot-start or system-start driver(s) failed to load:
ASPI32

For more information, see Help and Support Center at http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp. Va rog mult sa ma ajuti! Mersi!

2 răspunsuri:
| mersifrumos a răspuns:

Ai erori, ceva, poate virusi, ti-au modificat DLL-urile din kernel. trebuie sa reintalezi windows-ul ca sa repari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am reinstalat mereu...si nu stiu dar tot timpul se intampla ceva de mi se reseteaza pc-ul... sau mi se inchide messul si altele