| Cricket_3428 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva daca pot sa vad undeva pe Blogger cat de mult a fost vizualizat blogul meu? happy multumesc. [fundita]

Răspuns Câştigător
| paulthe1 a răspuns:

Te inscrii aici http://www.google.com/analytics/, bagi un cod pe site si astepti sa intre vizitatorii... o sa ai acces la toate detaliile despre vizitatori

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Pe Blogger nu se poate, dar iti poti face cont pe www.wta.com si acolo iti arata. Eu asa am si merge bine. Succes! :D

| Bacteriuță a răspuns:

Te uiti la "Vizualizeaza profil" [parca asa era xD]. Sub poza iti arata numarul vizualizarilor tongue

| anda_1885 a răspuns:

Da. intra pe statistici( e ultima optiune). acolo poti alege sa vezi vizitatorii in functie de zile, saptamani, luni, sau pentru tot timpul( all time). La "All Time" vei vedea vizitatorii de cand au aparut statisticile( acum doua luni) daca ai blogul de mai mult timp. Daca il ai doar de doua luni sau mai putin vei vedea cati oameni au intrat de cand ai blugul si pana acum.