| Ioanica a întrebat:

Poimaine merg in Moldova la Vatra Dornei si categoric anul acesta bagajul meu va fi mai mic dacat pana acum si intrebarea mea ar fi : Ce sa imi pun in bagaj?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Limiteaza-te la lucrurile pe care le vei purta de Revelion si cateva haine groase. Daca mergi pentru cateva zile nu-si au rostul sa cari tot sifonierul dupa tine!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ionică este un băiat, Ionica este o fată!
Ești băiat sau fată?
Ce vârstă ai?
În ce clasă ești?
Pe câte zile mergi acolo?
Niște haine groase că este iarnă, bocanci etc.

| claudiu11re a răspuns:

Uita-te mai bine pe prognoza meteo sa vezi ce vreme e cat stai acolo...si iti pui haine in functie de vreme...

| kapone a răspuns:

Tot ceea ce ti-ar fi de folos ( nu toate nimicurile ).

| Ioanica explică:

Mihaida sunt fata