| A19 a întrebat:

Pot sa renunt la o aplicatie pe facebook(adica daca am inceput sa ma joc Pioner trail si nu mai vreau sa primesc cereri la notificari)?

Răspuns Câştigător
| ionicatablagiu a răspuns:

Dai la Setarile contului>Aplicatii si apoi dai "X" la aplicatie care nu o mai vrei.happy

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Intrii la aplicatii si ii dai delete sau apesi pe x-ul din dreapta, iar cand mai primesti notificari dupa ce apesi tot pe x-ul acela ca sa dispara ii dai block (iti scrie cu albastu acolo)

| ionicatablagiu a răspuns:

Setari contului>Aplicatii(in stanga)>"X" la aplicatie.happy