| sweetkiss4u4ever a întrebat:

Pot vedea la ce ora a intrat cineva pe mess daca eu nu eram online? daca da, cum? funda normal

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Daca ti-a scris cat erai off poti dar daca nu, din pacate nu poti sad

| sweetkiss4u4ever explică:

Dar nu pot sa prelungesc aceasta durata? adica in loc de jumatate de ora sa pun 2 ore?

| ioscry a răspuns:

Nu poti vedea la ce ora dar daca a fost online in ultina jumatate de ora iti apare avatarul in ceata dupa o jumatate de ora dispare avataru

| Turquoize a răspuns:

Ba potihappy

la mess iti apare avataru` tau si status sus.si mai jos un pic deasupra aleia unde apesi sa dai add cuiva este o chestie "contacts si langa ai o chestie care se numeste Y! Updates.acolo daca apesi iti apare chiar in zile poate saptamani cine a intrat +statusurilewinking

ultima data a mea este pe 6/25happy

sper ca te-am ajutat. funditahappy?