| TwixulDrept a întrebat:

Poti afla cine a dat unui raspuns inteligent, stupid, folositor? Cum? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate,dar pierzi mult timp si e posibil sa nu afli de fiecare data(deci nu se merita).In primul rand trebuie sa stii care raspuns a fost considerat folositor etc(asta poti afla doar daca verifici fiecare raspuns in parte)si e foarte posibil ca utilizatorul care a votat sa fie cel care a pus intrebarea respectiva sau un alt utilizator care a mai raspuns la aceasta.Te duci la profilul fiecarui utilizator in parte(care a mai raspuns la acea intrebare sau la autorul acesteia)si te uiti prin voturile acestuia.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte greu, deoarece ar trebui sa te uiti la voturile date de toti utilizatorii si ti-ar lua un timp foarte mare. Poti sa te uiti la voturile date de cel care a pus intrebarea si la cele date de ceilalti respondenti la intrebare, la acestia este mai usor. Din proprie experienta stiu ca, in multe cazuri, voturile pozitive sunt date de acestia dar cele negative, de regula, sunt date de altii, in primul rand de cei carora nu le-au convenit unele raspunsuri date de tine si se razbuna in acest fel. Eu nu mai bag de seama aceste voturi, n-are nici un rost sa te intrebi cine si de ce le-a dat. Numai bine!

| CM7YRE a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti afla asta :p

| lol1232 a răspuns:

Poti dar trebuie sa te uiti la fiecare intrebare este greu stiu dar bafta

| Catalion a răspuns:

Nu poti afla asta.