| biia_6810 a întrebat:

Povestitimi ceva ce ati facut la marelaughing... cea mai draguta povestire fundita restul vot

Răspuns Câştigător
| Ruxi_8811 a răspuns:

Am mers intr-o zi rece, cred ca era Februarie, marea nu era inghetata. Am ajuns pe la 18:00 si am mers direct pe plaja in speranta de a vedea apusul. Cerul era intr-adevar pictat cu cerneala si soarele se topea in abis. A fost asa frumos! Am stat si am privit acel tablou magnific! La un momentdat numai eram constienta pe ce planeta sunt fiindca parca eram in paradis, eram hipnotizata si parintii mei s-au ascuns si m-au asteptat ca sa ma sperie. Eu am stat mult si bine si am privit "spectacolul" pe cer si ei s-au plictisit.