| night_crawler a întrebat:

Preferati sa aveti 1000 de dolari sai daruiti cadouri persoanei dragi sau...sa aveti 10000 de dolari sa va faceti cadouri singuri? da sincer va rog...

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Indiferent de suma, prefer sa le fac cadouri celor dragi...niciodata nu ma gandesc sa imi iau mie ceva, decat daca am nevoie neaparat de lucrul respectiv...altfel...nu cheltui bani aiurea doar sa imi fac un moft.

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pai, cei dragi sunt fericiti daca si eu sunt fericita, asa ca 10000 pentru minebig grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Prefer sa daruiesc cand am, daca esti bogat daruiesti din plenitudinea care te inconjoara, daca nu ai ce sa daruiesti? Iar eu spun ca daruiesti si din putinul care il ai, nu trebuie sa fii bogat sa faci asta ''dar din dar se face Rai''.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Totul pentru mine: sunt egoist.

| Bishop a răspuns:

Iau cei 10000 de dolari si de acolo imi iau si mie si persoanei dragi cate ceva laughing

| inna a răspuns:

Sincer mi-as face cadouri singurahee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Cu banii asti m-as duce un weekend cu iubitul, si cam atat.

| asya a răspuns:

Fara numar pentru amandoilaughing

| ralucaralu a răspuns:

Sincer sincer.as face cadouri apropiatilor si prietenilor dar as pastra si pentru mine cea mai mare parte.nu e egoism. e ceva normal. poate acea pers apropiata careia i-ai da cadouri nu ti-ar da tie daca era in locul tau.

| clawss a răspuns:

Oricat de egoist ar suna i-as tine pentru mine!

| remus a răspuns:

Totul fyfty-fyfty si la copii necajiti!

| Artemiss a răspuns:

Sincer numai unei persoane i-as face cadouri...(fratemeu)...si nici pentru mine nu i-as pastra, as prefera sa fac lucruri bune cu ei, sa ii dau la niste persoane care au nevoie...sa ajut cate putin pe toti...ca cei dragi sunt putini, si nu stiu cati din ei merita

| Irina a răspuns:

Sincer, imi place la nebuie sa fac cadouri. cel mai mult mi-as dori acum sa am banuti sa ii fac cadou prietenului meu masina la care viseaza de mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa ramanem la cei 10000 de dolari si de acolo voi vedea cui sa-i fac cadouhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥1000$ For my beloved ♥