| wampir a întrebat:

Pretyk cum pot face un sait propriu plizz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Tre sa dai nu stiu cati bani pe luna mrg, si iti trebuie un numar anume de vizualizari pe luna... e complicat intai cauta numarul pe net la firma la care ai vrea sa ti-l faci si ii dai nu stiu cati eur at sa til deschida... sper ca te.am ajutat

4 răspunsuri:
| tremurici a răspuns:

Site propriu...adica forum/blog sau site adevarat?
pentru forum sau blog...cauta pe google si scrie creeaza forum/blog gratis...
Pt site complicat...ai nevoie de cunostinte html si phphappydeci e destul de greu...
Te costa destul de putin...depinde ce domeniu vrei adica:. com. org. net. tv. info...
un. info e vreo 2$ happy cu tot cu hosting(gazduire) +un email numeletau@domeniultau.info
funda?big grin

| wampir explică:

Mmmmm?

| vegheee a răspuns:

Dai un vot aici http://www.metin2tim.ro/concurs.php?concurent=baiatulcea pls si si aici gasesti toate informatiile despre creearea unui site http://www.cumsafacunsite.ro/